Ücretsiz Web Sitesi Nasıl Kurulur?

 Ücretsiz Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Web Site Kurma Rehberi

Kendi web sitenizi kendiniz kurmak ister miydiniz? Tasarımcılara yüzlerce TL para ödemeden kendi web sitenizi kendi keyfinize göre tasarlayıp kurabilirsiniz. Bazı kişiler bu işe yıllarını verir kodlama okullarına gider bazıları ise yüzlerce TL vererek site yaptırır. İşi verdiğiniz kişi sizin tam olarak istediğinizi anlamadan kafasına göre yapar ve her istediğiniz yeri değiştirmeye extra ücret alırlar. Bizim gibi kişiler ise kendi web sitelerini kurarak hiç kimseye para vermeden kendimiz dizayn eder kendimiz tasarlarız üstelik Dünya’da en çok kullanılan en kolay web site kurma yöntemi ile.

Bu bahsettiğim en kolay web site kurma yöntemini kurmayı anlatan web site kurma klavuzu’nu sizlere tavsiye ediyorum. Web site kurma klavuzunda istediğiniz şekilde bir web sitesini nasıl kuracağınızı en ince detayına kadar anlatılmıştır. Bu detayların içinde seo olarak adlandırdığımız Türkçe’si arama motoru optimizasyonu olan Google‘da belirlediğiniz hedef kelimede sitenizi ilk sıraya getirmenin yöntemleride anlatılmıştır. Sadece sitenize seo işini yapmak için binlerce TL harcamadan Web site kurma rehberi(Tıkla İndir) ile hem web tasarım yapmayı hemde sitenizi belirlediğiniz hedef kelimelerde üst sıralara getirmeyi öğreneceksiniz.

Aşağıda web site kurma rehberi ile yapılan web sitelerinden referansları görebilirsiniz. Referansların tümünü incelemek için buraya tıklayın.

web-site-kurma-rehberi-1web-site-kurma-rehberi-2

 

Web Site Kurma Rehberi Tanıtım Videosu

Yukarıdaki videoda web site kurma rehberi yazarı Serdar Yüksel’in başarılarını ve referanslarını gördünüz. Kendisi web site kurma işinde ve sitenizi Google’da 1. sıraya getirme işinde ne kadar başarılı olduğunu görmüş oldunuz. Bunun yanında kitabın bonuslarından biri olan satış ortaklığı sistemi hakkında eğitim setinde bilgiler vermiştir. İster işletmenizin sitesini kurun ister internetten para kazanmanın yollarını öğrenin. İnternetten para kazanma yolları hakkında verdiği bonusun piyasa fiyatı 100TL gibi bir rakamdır. Sizde hemen web site kurma rehberi(Tıkla İndir) ile kendi web sitenizi kurabilirsiniz.

3 Comments

  • Ben web sitesi kurma rehberini aldım ve kullandım. Gerçekten harika bir ürün verilen her kuruşa değer. Burehberle site kurmak çok kolay. herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

    • nasıl kuruluyo sen nasıl kurdun rica etsem sölermisin

  • kesinlikle doğru kaynak .Tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.