İnternetten Para Kazanmak İsteyenlere Bir İyilikte Benden!

 İnternetten Para Kazanmak İsteyenlere Bir İyilikte Benden!

İnternetten Para Kazanmak İsteyenlere Hediye

internetten-para-kazanma-hediyesi

İnternetten para kazanmak isteyenler yada hali hazırda para kazanmak üzerine kurulu olan web site sahipleri hosting sponsorunuz oluyoruz. Kaliteli içerik giren bu işte hırslı olan arkadaşlara karşılıksız olarak web sitelerine hosting sponsoru oluyoruz aşağıda ücretsiz vereceğimiz hosting panelinin detayları bulunmakta.

  •  Disk Alanı 10 GB
  • Bandwidth 25 GB
  • MySQL Database Limitsiz
  • Subdomain Limitsiz
  • CPU Kullanım İzni %15
  • Türkçe cPanel

Yukarıdaki özelliklerinde ücretsiz hosting paketine sahip olmanız için ne yapmalısınız?

Eğer daha önceden “para kazanma” sektöründe bir web siteniz var ise bize aşağıda yorum bölümünden alan adını yazarak incelenmesini isteyebilirsiniz. Eğer daha önceden bir web siteniz yok ise yada web site kurma bilgisine sahip değilseniz size öncelikle Kazanç Teknikleri(Tıkla İndir) eğitim setini öneriyorum. Bu eğitim setinde internetten para kazanma yolları hakkında en kapsamlı bilgiler aşama aşama resimli olarak anlatılmıştır. Profesyonel bir web sitesi tasarımı ile sitenizi nasıl kuracağınızda aşama aşama anlatılmıştır. Web site kurma bilgisine sahip olduktan sonra kullanacağınız alan adını alarak iletişim bölümünden bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
Not: Hosting sponsoru olduğumuz sitelere 7 gün içerisinde kurulumları yapılmaz ise ücretsiz hostingleri iptal edilecektir. Sponsor olduğumuz hostingte yer alacak sitelerin gerçekten hakeden hırslı kişiler olması için gereken özen gösterilecektir. Toplamda 50 kişiye ücretsiz hosting dağıtılacaktır. 

1 Comment

  • çok sağolun harika siteneniz var

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.