İnternetten Para Kazanma Yolları Neler?

 İnternetten Para Kazanma Yolları Neler?

İnternetten Para Kazanmak İster Misiniz?

internetten-para-kazanma-yollari-hedef-1Bir önceki yazılarımda da bahsettiğim gibi internetten para kazanma yolları oldukça fazladır. Fakat bu yöntemlerin hepsi gerçek değildir. Reklam izle para kazan, mail oku para kazan gibi yöntemler önceden para kazandırıyordu. Fakat son yıllarda bu yöntemlerle aylık 20TL nin üzerinde para kazanamazsınız eğer bana 20 TL yeter aylık diyorsanız hemen reklam izleyerek para kazanma yöntemine başlayabilirsiniz. Fakat biz sizlere çok farklı 2 para kazanma yöntemi tavsiye ediyoruz.

Bu yöntemlerden ilk olanı anket doldur para kazan sistemidir. Bu sistemde internetten doldurduğunuz anket başına beş dolar ile yetmiş  dolar arasında anket başına para kazanırsınız. Anket şirketleri anket dolduran kişilere neden para verdiğini merak ediyorsanız “Anket Doldur Para Kazan 2013” başlıklı yazımdan bu konu hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Sizde internet Dünya’sında konuşulan başarılı bir internet girişmicisi olmak istemez misiniz? Bazen etrafımdaki insanlara bakıyorum internetten zaman kaybetmek için her şey yaptıklarını farkediyorum. Sizde internetten çok rahat koşullarda çalışarak her ay 5000TL gibi para kazanarak kariyer yapmak istemez misiniz?Aslında yapılması gereken belli. Önce hedefiniz olacak. Hedefi koyduktan sonra o hedefe ulaşabilmeniz için çabalamanız gerekiyor. Benim ilk etapta internetten aylık kazanç hedefim 1000TL idi ve gördüm ki uğraştıktan sonra bu hedefin 100 katını hatta 1000 katını bile yapabilirim. Her ay hedeflerimi dahada yükseltiyorum tabiki yükseltebilmek için hırs ve azimlerinizden asla vazgeçmeyin. Kesinlikle kafanıza koyduğunuz işte sonuna kadar gidin ve asla vazgeçmeyin bir işte başarılı olmak istiyorsanız mutlaka bunu uygulamalısınız. Hedefinizi koyarsınız çalışırsınız 5 ay eğer o süre zarfında hedefinize ulaşamadıysanız sakın vazgeçmeyin sonuna kadar gidin. Tabiki boş bir insan olmak istemiyorsanız bunları uygulayın. 🙂 Hepinize bol kazançlar dilerim.

7 Comments

  • Merhaba admin İnternetten nasıl anket doldurarak para kazanabilirim yardımcı olur musunuz?

    • Gerekli mail yollandı bol kazançlar dilerim.

  • slm nasıl anketle para kazanabilirim

  • Lutfen size bir soru sormak istiyorum Internetten anket doldurarak para kazanmak istiyorum. Ben Azerbaycanliyim buradan anket doldurarak para kazana bilirmi yim ? Yoksa ancak Turkiye ve ya baska bi devletin vatandasi olmaliyim. Lutfen soruma cevap verin

    • Hangi ülkeden yaşadığınız problem değil anket doldurarak azerbaycandan da para kazanabilirsiniz.

  • ben azerbaycandan yaziyorum.burdan nasil katila bilirim onu bilmek isderdim yardimci olursaniz cok sevinirim.azerbaycandan hic katilan oldumu?

    • Yorumlara dikkat ederseniz daha önceden de azerbaycandan para kazanmak isteyen arkadaşlar Kazanç Teknikleri eğitim seti ile para kazanmaya başladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.