Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Bilgi Arşivi Anket Doldur Para Kazan Rehberi

Anket Doldur Para Kazan Rehberi

Anket doldurup para kazanmak son zamanların en popüler para kazanma yöntemlerinden olup bir bilgi gerektirmeden hemen herkesin başarabileceği bir kazanç türüdür. Ürettikleri ürünler hakkında kullanıcıların fikirlerini almak isteyen firmalar “Anket doldur para kazan” mantığıyla bizlerle iletişime geçmektedir. Çünkü bizim fikirlerimiz onlar için çok değerlidir. Var olan veya yeni çıkaracakları ürün hakkında kullanıcı oylaması yapmak istemektedirler. Bizler de sorulan soruları içtenlikle cevaplamakla yükümlüyüz. Ve verdiğimiz her cevap, bitirdiğimiz her anket için belli bir kazanç sağlamaktayız.

Anket doldurup para kazanırken dikkat edilmesi gereken hususlar

Şunu bilmelisiniz ki asla ve asla karşınızda keriz insanlar yoktur. Bu işten ekmek yiyen ve bu sektörde oldukça profesyonel insanlar vardır. Bu yüzden bizim yapmamız gereken sorulan soruları tüm içtenliğimizle cevaplamak olacaktır. Şöyle ki eğer soruları okumadan direk cevapları sallarsak bunu kontrol eden yayıncı kuruluşlar bizim soruları okumadığımızı anlayacak ve bir daha fikrimizi almak için bizlere anket yöneltmeyeceklerdir. Hâl böyle olunca da önümüze gelen anket sayısı azalacak, kazançlarımızda ciddi bir düşüş olacaktır. Bu yüzden yayıncı kuruluşları keriz yerine koymadan soruları doğru cevaplamalıyız. Böyle yaparsak birçok “anket doldurma ile para kazandıran” firmada olduğu gibi üyelik seviyemiz bir üst seviyeye yükseltilebilir. Bir üst seviyeye yükseldiğimiz zaman bize sorulan sorularda – anketlerde artış meydana gelecek ve kazancımız 2 katına yükselecektir.

Ne kadar anket doldurursak o kadar para !

Hemen ilk aklınıza gelen düşünce ” Bu benim elimde olan bişe değil ki , bana ne kadar anket sorarlarsa bende o kadar kazanırım.” şeklinde olacaktır.
Oysa ki yanılıyorsunuz. Bizim demek istediğimiz tek bir web sitesinden kazanç değildir. Neden bir çok firma varken 1 firma ile yetinelim ki.
Şöyle düşünün : Üyesi olduğumuz ve para kazanmaya başladığımız bir firma var. Ve bize günlük 10 anket gönderiyorlar. Ve bunun için 1 $ ödüyorlar. Hemen işi büyütüp şöyle yapalım. 10 tane anket doldurmaya para veren reklam sitesine üye oluyoruz gerekli bilgileri dolduruyoruz ve her şey tamam. Şimdi önümüze 10 x 10 = 100 anket gelecek. Evet belki biraz zahmetli olacak ama kazancımızın günlük 10 $ olacağı düşünülürse oldukça kârlı bir iş gibi görünüyor. Yanılıyor muyum ? – O zaman bir de gelin aya vuralım. Günlük 10 $ anket kazancı aylık 300 $ anket kazancına bedeldir. Ki bu da günümüz dolar kurunda 550 TL lik bir aylık kazanç demektir. Oturduğumuz yerden hiçbir bilgi gerekmeden bu kadar para kazanmak… Bence oldukça güzel bir iş..

Kazandığımız paraları nasıl alabiliriz?

“Bu kadar emek veriyoruz anket dolduruyoruz peki ya kazancımızı nasıl alabiliriz ?” sorusu aklınıza geldiğini hisseder gibiyim. Ve bu endişeye kapılmakta sonuna kadar haklısınız. Ama şimdi içinizi rahatlatmak istiyorum. Bizim web sitemiz üzerinden tanıtmış olduğumuz reklam firmaları ödemeyi çeşitli yollardan sizlere yapmaktadır. Bunların en çok kullanılanı ve en güveniliri Paypal’dır. Kazanmış olduğunuz tutar reklam sitesinin belirlediği alt limiti geçtiği anda Paypal hesabınıza yatmaktadır. Hiçbir kesinti olmadan ödemenizi $ veya € şeklinde hesaplarınızda görebilirsiniz. “Anket doldur para kazan” mantığıyla çalışan firmaların çoğu yabancı kökenli olduğu için banka havalesi veya kontör şeklinde ödeme yapmaları pek mümkün değildir. Ancak bazı Türk firmaları da havale şeklinde ödeme yapmaktadır. Dilerseniz bu firmaları da güven içinde kullanabilirsiniz.

Anket ile kazanç oranı diğer kazanç türlerine göre nasıldır ?

Anket ile kazanmayı diğer kazanç türlerine göre kıyasladığımız zaman şöyle bir tablo ortaya çıkmaktadır.
Anket kazancı + yanları ;

Diğer türlere göre daha az emek ister sadece okuyup işaretlersiniz.
Yaygın olarak kullanılan bir sistemdir, hemen her reklam firmasında bulunan bir kazanç türüdür.
Bilgi gerektirmez.

Anket kazancı – yanları ;

Bir tek negatif yan sayabiliriz onun da kazanç ücretinin düşük olması. Ancak şöyle ki firmanın güvenini kazandıktan sonra önümüze çıkan soru – anket sayısı artacağından dolayı bu negatif yan pozitife de çevrilebilir. Yine aynı şekilde eğer birden fazla reklam sitesine üye olursak 1 gün içerisinde cevapladığımız soru sayısı oldukça artacağından buna paralel olarak kazancımızda katlanacaktır.

Kısacası Anket ile para kazanmayı sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu yazı altından bilgilerinizi ve tecrübelerinizi iletebilirsiniz.
Bol kazançlar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...